logo

Aktualności

Targi optyczne 23-24 listopad 2018 Poznań

Targi optyczne OPTYKA organizowane są dwa razy do roku, promując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynku optycznym, tworząc możliwości wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i budowania platformy do bezpośrednich spotkań przedstawicieli świata optycznego, naukowego i biznesowego. OPTYKA 2018 to szósta edycja największej imprezy branży optycznej w Polsce.

Optyka Premium 16 listopad 2018

W dniu 16 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w evencie organizowanym przez Optykę Premium. Spotkanie odbyło się w przepięknym hotelu Młyn Jacka Hotel & Spa w Jaroszowicach.

Mieliśmy okazję promować oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne marki Guess.

Event Afrodyta 17-20 września 2018

W dniach 17 – 20 września odbyła się kolejna edycja United Vision Glasses Fashion Days organizowanej przez naszą firmę. Zaproszeni z całego kraju optycy mieli okazję gościć w urokliwym Hotelu Afrodyta w Radziejowicach.

W ciągu czterech dni uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi kolekcjami opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych marek o światowym zasięgu - cenionych i uznanych w branży optycznej. Firma United Vison jako dystrybutor może poszczycić się takimi markami jak: Tom Ford, Guess, Carolina Herrera, Tous, Furla, Fila, Harley- Davidson, Ermenegildo Zegna, Escada oraz znajdującą się od niedawna w ofercie amerykańską marką Converse.

Cała oprawa wydarzenia była bardzo atrakcyjna. Tradycyjnie firma United Vision zadbała o to, by zapewnić gościom komfort i wygodę podczas wyborów opraw. Miła i serdeczna atmosfera towarzyszyła wszystkim przez cały pobyt. Na zaproszonych optyków czekało również wiele niespodzianek, jak choćby występ Stand Up, grill w pięknym otoczeniu przyrody oraz pokaz tańca towarzyskiego. Wszyscy klienci mogli również skorzystać z uroków samego hotelu tj. strefa spa & wellnes, basen oraz relaks w kwiatowym ogrodzie w hamaku.

Firma United Vision zapowiada już kolejne edycje United Vision Glasses Fashion Days.

 

 

Event Herbarium 5-8 luty 2018

W dniach 5-8 lutego nasza firma promowała  marki podczas kolejnej edycji United Vision Glasses Fashion Days.

Optycy z całego kraju zaproszeni zostali do urokliwego, położonego nad samym brzegiem Jeziora Chomiąskiego, Hotelu&Spa Herbarium. Miejsca, które harmonijnie łączy historię zabytkowego dworu z nowoczesnym designem. Słynie także ze świetnej kuchni, serwując potrawy zaprzyjaźnione z naturą, pachnące ziołami pochodzącymi z hotelowego ogródka.

Goście mieli okazję zapoznać się z najnowszymi, pełnymi kolekcjami światowej sławy marek, takich jak: Tom Ford, Guess, Ermenegildo Zegna, Tous, Furla, Carolina Herrera, Converse, Fila, Liu Jo oraz Harley-Davidson.

Wydarzenie było również świetną okazją do zaznajomienia się z najnowszymi trendami w modzie okularowej na nadchodzący sezon, poszukania inspiracji oraz wskazówek do dalszych działań.

Tradycyjnie już organizatorzy postarali się o moc atrakcji, które uprzyjemniały pobyt. Jedną z nich było wieczorne kasyno, gdzie można było popróbować szczęścia w kartach lub ruletce.