logo

Aktualności

Targi optyczne KRIO 2019, Karpacz

W dniach 14-17.11.2019 odbył się 13. Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO. Tym razem został on zorganizowany w nowym miejscu, a mianowicie w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć również nas :) Dla osób, które odwiedziły nasze stoisko mieliśmy w ofercie między innymi takie marki jak: Guess, Ana Hickmann, Carolina Herrera, Victoria's Secret, Kenzo, Tous. Był to czas nie tylko intensywnej pracy, ale także świetna okazja do spotkania z naszymi klientami. Wspólne rozmowy, spotkania podczas znakomitych posiłków sprawiły, że był to bardzo udany kongres.  Wielkie brawa dla organizatorów!

Event Poznań 9-12.09.2019

W dniach 9 - 12 września odbył się kolejny event w ramach United Vision Glasses Fashion Days.

Tym razem postanowiliśmy pokazać klientom nasz ukochany Poznań! Prezentacja produktów odbyła się w samym centrum miasta, w odrestaurowanym budynku starej drukarni, działającym pod nazwą Concordia Design. Ideą obiektu jest ogólnie pojęty design, inspirowanie, edukowanie i pobudzanie do rozwoju - od biznesu, po dzieci. Koncepcja i miejsce wydały nam się wyjątkowo dobrze dopasowane do charakteru organizowanych spotkań.

W ciągu tych czterech dni nasi klienci po raz kolejny mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami marek o światowym zasięgu. W tym wydaniu, obok najbardziej znanych i długoletnich marek - Tom Ford, Guess, Tous, Carolina Herrera, Harley-Davidson, czy Furla - prezentowane były również marki Ana Hickmann, Celine, Kenzo oraz Moncler, jak i debiutująca w tym wydaniu marka Victoria’s Secret. Na zaproszonych optyków czekało wiele atrakcji - kolacja, degustacja wina, koncert pianisty czy też pokaz tańca na szarfach.

Kolejny event Glasses Fashion Days możemy zaliczyć do udanych i już odliczamy dni do kolejnego… jubileuszowego!

Event Kocierz 11-15.02.2019

W dniach 11-15.02.2019 roku odbyła się kolejna edycja United Vision Glasses Fashion Days.

W tym roku, odpowiadając na liczne sugestie naszych klientów, zdecydowaliśmy się zorganizować pokaz najnowszych kolekcji w klimacie górskim. Jako miejsce prezentacji wybraliśmy Kocierz Hotel & SPA, położony w środku parku krajobrazowego Beskidu Małego.

W tym wydaniu, obok najbardziej znanych naszych kolekcji - Tom Ford, Guess, Tous, Carolina Herrera, Converse, Escada czy Furla, nasi klienci mieli okazję jako pierwsi w Polsce zobaczyć nasze najnowsze marki – KENZO i ANA HICKMANN. Uczestnicy mogli również zapoznać się z pasującą do klimatu gór marką Moncler.

Podczas eventu mieliśmy szansę uczestniczyć w bardzo interesującym szkoleniu „Merchandising jako optymalizacja zapasów” prowadzonym przez profesjonalnego trenera i konsultanta - Pana Krzysztofa Operacza z czołowej firmy doradczo-szkoleniowej Integra Consulting. Wszyscy goście, oprócz znakomitej okazji zapoznania się z nadchodzącymi trendami w kolekcjach opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, mieli również możliwość skosztować pysznej lokalnej kuchni, skorzystać ze strefy SPA i stoku narciarskiego w pobliżu hotelu. Klimat górski sprzyjał również kuligom oraz długim spacerom. 

Targi optyczne 23-24 listopad 2018 Poznań

Targi optyczne OPTYKA organizowane są dwa razy do roku, promując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynku optycznym, tworząc możliwości wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i budowania platformy do bezpośrednich spotkań przedstawicieli świata optycznego, naukowego i biznesowego. OPTYKA 2018 to szósta edycja największej imprezy branży optycznej w Polsce.

Optyka Premium 16 listopad 2018

W dniu 16 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w evencie organizowanym przez Optykę Premium. Spotkanie odbyło się w przepięknym hotelu Młyn Jacka Hotel & Spa w Jaroszowicach.

Mieliśmy okazję promować oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne marki Guess.

Event Afrodyta 17-20 września 2018

W dniach 17 – 20 września odbyła się kolejna edycja United Vision Glasses Fashion Days organizowanej przez naszą firmę. Zaproszeni z całego kraju optycy mieli okazję gościć w urokliwym Hotelu Afrodyta w Radziejowicach.

W ciągu czterech dni uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi kolekcjami opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych marek o światowym zasięgu - cenionych i uznanych w branży optycznej. Firma United Vison jako dystrybutor może poszczycić się takimi markami jak: Tom Ford, Guess, Carolina Herrera, Tous, Furla, Fila, Harley- Davidson, Ermenegildo Zegna, Escada oraz znajdującą się od niedawna w ofercie amerykańską marką Converse.

Cała oprawa wydarzenia była bardzo atrakcyjna. Tradycyjnie firma United Vision zadbała o to, by zapewnić gościom komfort i wygodę podczas wyborów opraw. Miła i serdeczna atmosfera towarzyszyła wszystkim przez cały pobyt. Na zaproszonych optyków czekało również wiele niespodzianek, jak choćby występ Stand Up, grill w pięknym otoczeniu przyrody oraz pokaz tańca towarzyskiego. Wszyscy klienci mogli również skorzystać z uroków samego hotelu tj. strefa spa & wellnes, basen oraz relaks w kwiatowym ogrodzie w hamaku.

Firma United Vision zapowiada już kolejne edycje United Vision Glasses Fashion Days.

 

 

Event Herbarium 5-8 luty 2018

W dniach 5-8 lutego nasza firma promowała  marki podczas kolejnej edycji United Vision Glasses Fashion Days.

Optycy z całego kraju zaproszeni zostali do urokliwego, położonego nad samym brzegiem Jeziora Chomiąskiego, Hotelu&Spa Herbarium. Miejsca, które harmonijnie łączy historię zabytkowego dworu z nowoczesnym designem. Słynie także ze świetnej kuchni, serwując potrawy zaprzyjaźnione z naturą, pachnące ziołami pochodzącymi z hotelowego ogródka.

Goście mieli okazję zapoznać się z najnowszymi, pełnymi kolekcjami światowej sławy marek, takich jak: Tom Ford, Guess, Ermenegildo Zegna, Tous, Furla, Carolina Herrera, Converse, Fila, Liu Jo oraz Harley-Davidson.

Wydarzenie było również świetną okazją do zaznajomienia się z najnowszymi trendami w modzie okularowej na nadchodzący sezon, poszukania inspiracji oraz wskazówek do dalszych działań.

Tradycyjnie już organizatorzy postarali się o moc atrakcji, które uprzyjemniały pobyt. Jedną z nich było wieczorne kasyno, gdzie można było popróbować szczęścia w kartach lub ruletce.

Strona www.unitedvision.pl zawiera informacje wyłącznie dla profesjonalistów tj. właścicieli i pracowników salonów optycznych oraz innych firm związanych z branżą optyczną.

Oświadczam, iż jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów i jestem zainteresowana/y ofertą w ramach prowadzonej działalności związanej z obrotem wyrobów medycznych (opraw okularowych).