logo

Aktualności

Hotel Kiston 31.07 - 3.08.2022

Po raz 15. spotkaliśmy się na United Vision Glasses Fashion Days!

Tym razem zaprosiliśmy klientów na kaszubską wieś, do niezwykle urokliwego Hotelu Kiston. 

Jak zawsze, zachwycaliśmy się wspólnie nowymi kolekcjami, wybieraliśmy najciekawsze modele, a wieczorem zbieraliśmy siły na kolejne dni. Każda z marek zaprezentowała niesamowite oprawy, zdecydowanie utrudniając wybory. Oprócz naszych najpopularniejszych marek, udało nam się też zaskoczyć czymś niespodziewanym. 

Pałac Mała Wieś 16 - 19.01.2022

Następna edycja United Vision Glasses Fashion Days już za nami! Jak zawsze był to czas wytężonej pracy i nowych wyzwań. 

Spotkaliśmy się w urokliwej podwarszawskiej miejscowości Mała Wieś, w której znajduje się wspaniały kompleks pałacowy. Oprócz części historycznej, zachwyciły nas też nowe obiekty, takie jak Szklarnia, w której zorganizowaliśmy wybory. 

Nasi klienci mogli przedpremierowo obejrzeć nowe kolekcje marek, które dobrze znają. Od lat jesteśmy wierni takim firmom jak Guess, Ana Hickmann czy Tom Ford. Oprócz tego, nieustannie się rozwijamy i zaproponowaliśmy też nowe, jeszcze nieodkryte kolekcje. Możemy tylko zdradzić, że wiosna zapowiada się imponująco! 

Targi optyczne 22-24.10.2021 Poznań

W jeden z październikowych weekendów spotkaliśmy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich po to, żeby uczestniczyć w kolejnej edycji Targów Optyka. Był to niezwykle inspirujący czas, który poświęciliśmy na pokazywanie nowości od naszych producentów, promowanie nowych marek i zapoznawanie się z nowinkami rynku optycznego. 

Prezentowaliśmy najnowsze marki z naszego portfolio, takie jak Yalea czy Bravewear, nie zapominając też o naszych długoletnich towarzyszach, np. Guess, Tous oraz Ana Hickmann. Swój debiut miała marka Philipp Plein, która wzbudzała emocje zarówno wśród naszych pracowników, jak i klientów.

Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku, a organizatorom gratulujemy tak dopracowanego wydarzenia! 

Hotel Aubrecht 31.07 - 4.08.2021

W dniach 31.07 - 4.08 odbyła się kolejna edycja United Vision Glasses Fashion Days. Tym razem spotkaliśmy się na urokliwych Kaszubach, w Hotelu Aubrecht, który jest położony tuż nad jeziorem. 

Po raz kolejny udało nam się spotkać w gronie naszych klientów oraz współpracowników. Mimo intensywnej pracy, nie brakowało nam energii. Wróciliśmy naładowani pozytywnymi emocjami, zainspirowani wspaniałymi rozmowami i gotowi na dalsze wyzwania. 

Klienci mogli obejrzeć nowe kolekcje marek luksusowych, takich jak Dior, Celine czy Fendi. Oprócz tego, nowościami zasypali nas producenci pozostałych marek, np. Guess, Tous czy Ana Hickmann. Każdego roku staramy się zaskoczyć czymś naszych gości, dlatego w naszych kufrach nie zabrakło też zupełnych nowości, nie tylko w naszym portfolio, ale też na światowym rynku optycznym.

Cukrownia Żnin 14-16.09.2020

Nasza jedenasta edycja Glasses Fashion Days odbyła się w dniach 13-16 września w przepięknej scenerii Cukrowni Żnin. Obok tego miejsca nie można przejść obojętnie! Postindustrialne wnętrza obiektu przenoszą w niepowtarzalny klimat dawnej fabryki cukru, a jednoczesne zastosowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych pozwoliło na tchnięcie nowego życia w ten zabytkowy obiekt.

Klienci po raz kolejny mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami marek o światowym zasięgu. Prezentowaliśmy marki, z którymi wiążę nas wieloletnia współpraca, jak Tom Ford, Guess, Tous, Fila, Carolina Herrera, Furla czy Harley-Davidson.

Były też prezentowane marki, z którymi rozpoczęliśmy współpracę stosunkowo niedawno – Celine, Ana Hickmann, Bulget, Kenzo, Victoria’s Secret. Staramy się ciągle rozwijać nasze portfolio, dlatego już wkrótce może powiększyć się o kolejne marki!

Cieszymy się, że udało nam się zorganizować kolejny event! Chcemy serdecznie podziękować za obecność zarówno naszym nowym klientom, jak i tym, którzy byli z nami podczas każdej z 11-stu edycji!

Event Chobienice 17-20.02.2020

Za nami już 10. edycja United Vision Glasses Fashion Days! W lutym 2020 roku mieliśmy okazję spotkać się z naszymi klientami w urokliwym Hotelu Ostoja Chobienice w Wielkopolsce (https://www.ostojachobienice.pl/), aby zaprezentować najnowsze kolekcje światowych marek. Hotel ten to prawdziwy azyl dla duszy i ciała. Urządzony ze smakiem w odrestaurowanych wnętrzach majątku należącego niegdyś do rodu Mielżyńskich, kusi doskonałą kuchnią, zaaranżowanymi w wysublimowany sposób pokojami, oraz bogatą ofertą SPA, przygotowaną z najwyższą starannością.

Mieliśmy okazję zaprezentować najnowsze trendy w kolekcjach takich marek jak: Tom Ford, Guess, Tous, Carolina Herrera, Furla, Harley-Davidson, Ana Hickmann, Celine, Kenzo, Moncler oraz Victoria’s Secret. Najwięcej pozytywnych emocji wywoła zwariowana marka Kenzo, która została uwieczniona na wielu zdjęciach :) Wieczorem gościliśmy magika, który zamienił 50 złotych w stówę i sprawił, że pozornie rzeczy niemożliwe na naszych oczach stały się możliwe!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za dotychczasową współpracę i do zobaczenia w kolejnych edycjach!

Targi optyczne KRIO 2019, Karpacz

W dniach 14-17.11.2019 odbył się 13. Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO. Tym razem został on zorganizowany w nowym miejscu, a mianowicie w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć również nas :) Dla osób, które odwiedziły nasze stoisko mieliśmy w ofercie między innymi takie marki jak: Guess, Ana Hickmann, Carolina Herrera, Victoria's Secret, Kenzo, Tous. Był to czas nie tylko intensywnej pracy, ale także świetna okazja do spotkania z naszymi klientami. Wspólne rozmowy, spotkania podczas znakomitych posiłków sprawiły, że był to bardzo udany kongres.  Wielkie brawa dla organizatorów!

Event Poznań 9-12.09.2019

W dniach 9 - 12 września odbył się kolejny event w ramach United Vision Glasses Fashion Days.

Tym razem postanowiliśmy pokazać klientom nasz ukochany Poznań! Prezentacja produktów odbyła się w samym centrum miasta, w odrestaurowanym budynku starej drukarni, działającym pod nazwą Concordia Design. Ideą obiektu jest ogólnie pojęty design, inspirowanie, edukowanie i pobudzanie do rozwoju - od biznesu, po dzieci. Koncepcja i miejsce wydały nam się wyjątkowo dobrze dopasowane do charakteru organizowanych spotkań.

W ciągu tych czterech dni nasi klienci po raz kolejny mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami marek o światowym zasięgu. W tym wydaniu, obok najbardziej znanych i długoletnich marek - Tom Ford, Guess, Tous, Carolina Herrera, Harley-Davidson, czy Furla - prezentowane były również marki Ana Hickmann, Celine, Kenzo oraz Moncler, jak i debiutująca w tym wydaniu marka Victoria’s Secret. Na zaproszonych optyków czekało wiele atrakcji - kolacja, degustacja wina, koncert pianisty czy też pokaz tańca na szarfach.

Kolejny event Glasses Fashion Days możemy zaliczyć do udanych i już odliczamy dni do kolejnego… jubileuszowego!

Event Kocierz 11-15.02.2019

W dniach 11-15.02.2019 roku odbyła się kolejna edycja United Vision Glasses Fashion Days.

W tym roku, odpowiadając na liczne sugestie naszych klientów, zdecydowaliśmy się zorganizować pokaz najnowszych kolekcji w klimacie górskim. Jako miejsce prezentacji wybraliśmy Kocierz Hotel & SPA, położony w środku parku krajobrazowego Beskidu Małego.

W tym wydaniu, obok najbardziej znanych naszych kolekcji - Tom Ford, Guess, Tous, Carolina Herrera, Converse, Escada czy Furla, nasi klienci mieli okazję jako pierwsi w Polsce zobaczyć nasze najnowsze marki – KENZO i ANA HICKMANN. Uczestnicy mogli również zapoznać się z pasującą do klimatu gór marką Moncler.

Podczas eventu mieliśmy szansę uczestniczyć w bardzo interesującym szkoleniu „Merchandising jako optymalizacja zapasów” prowadzonym przez profesjonalnego trenera i konsultanta - Pana Krzysztofa Operacza z czołowej firmy doradczo-szkoleniowej Integra Consulting. Wszyscy goście, oprócz znakomitej okazji zapoznania się z nadchodzącymi trendami w kolekcjach opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, mieli również możliwość skosztować pysznej lokalnej kuchni, skorzystać ze strefy SPA i stoku narciarskiego w pobliżu hotelu. Klimat górski sprzyjał również kuligom oraz długim spacerom. 

Targi optyczne 23-24 listopad 2018 Poznań

Targi optyczne OPTYKA organizowane są dwa razy do roku, promując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynku optycznym, tworząc możliwości wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i budowania platformy do bezpośrednich spotkań przedstawicieli świata optycznego, naukowego i biznesowego. OPTYKA 2018 to szósta edycja największej imprezy branży optycznej w Polsce.