logo

Aktualności

Targi optyczne 20-22.10.2023 Poznań

Jedne z ważniejszych wydarzanie w branży optycznej już za nami! Targi Optyczne w Poznaniu to największy i najbardziej rozpoznawalny event w świecie optyki w Polsce. Był to czas wzmożonej pracy aby jak najlepiej przyjąć odwiedzających naszej stoisko gości i zaprezentować najnowsze kolekcje okularów. Dziękujemy bardzo wszystkim naszym klientom za wspólnie spędzony czas, wspaniałe rozmowy i mnóstwo pozytywnej energii.

Tegoroczne wydarzenie uwieńczyła nagroda za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji nowoczesnego expo marketingu.  Bardzo nam miło za to wyróżnienie!

Hotel Przystań 28-31.07.2023

Letni event United Vision - Glasses Fashion Days odbył się w sercu przepięknych mazur w Hotelu Przystań. Mieliśmy okazję po raz kolejny odkryć wspaniały zakątek naszego kraju. Był to bardzo intensywny i pełen wrażeń czas. Nasi klienci mieli okazję obejrzeć i zamówić wspaniałe kolekcję takich marek jak: Dior, Celine, Fendi, Loewe, Stella McCartney, Tom Ford, Philipp Plein, Woodys, Ana Hickmann, Guess, Max Mara, Tous, Furla, Escada, Fila i wiele innych. Nasze wydarzenie to nie tylko praca ale również świetna okazja do miłych spotkań, rozmów, zabawy i relaksu. W tak pięknych okolicznościach przyrody jakimi są mazurskie jeziora nie mogło zabraknąć rejsu przy zachodzie słońca oraz kolacji w stylu marynarskim.

Dziękujemy naszym klientom za kolejną dawkę pozytywnej energii i do zobaczenia!

Hotel Skansen 27.01- 30.01.2023

Zimowy event United Vision Glasses Fashion Days odbył się w sercu malowniczego Mazowsza.

Kolejny raz mieliśmy niezmierną przyjemność gościć naszych klientów w Hotelu Skansen gdzie zaprezentowaliśmy najnowsze kolekcję takich marek jak: Dior, Celine, Fendi, Loewe, Stella McCartney, Tom Ford, Philipp Plein, Ana Hickmann, Guess, Max Mara, Tous, Furla, Escada, Fila i wiele innych.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym gościom za wspaniale spędzony czas. Bez wątpienia wydarzenie oprócz wytężonych wyborów obfitowało w inspirujące rozmowy, wspólną zabawę, pyszne jedzenie i mnóstwo pozytywnej energii.

Dziękujemy i do zobaczenia w kolejnych edycjach!

Targi optyczne 20-23.10.2022 Karpacz

W październiku mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na Targach Optycznych w Karpaczu i zaprezentować najnowsze kolekcje naszych marek. Ogromną popularnością cieszyły się takie marki jak: Guess, Ana Hickmann, Bulget, Tous i Tom Ford.

Na wyróżnienie zasługuje również odważna i ekstrawagancka marka Philipp Plein wraz z wyjątkową Megan Fox, która jest twarzą jej kampanii.

Dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska, rozmowy i pozytywną energię, którą nas obdarzacie :)

Hotel Kiston 31.07 - 3.08.2022

Po raz 15. spotkaliśmy się na United Vision Glasses Fashion Days!

Tym razem zaprosiliśmy klientów na kaszubską wieś, do niezwykle urokliwego Hotelu Kiston. 

Jak zawsze, zachwycaliśmy się wspólnie nowymi kolekcjami, wybieraliśmy najciekawsze modele, a wieczorem zbieraliśmy siły na kolejne dni. Każda z marek zaprezentowała niesamowite oprawy, zdecydowanie utrudniając wybory. Oprócz naszych najpopularniejszych marek, udało nam się też zaskoczyć czymś niespodziewanym. 

Pałac Mała Wieś 16 - 19.01.2022

Następna edycja United Vision Glasses Fashion Days już za nami! Jak zawsze był to czas wytężonej pracy i nowych wyzwań. 

Spotkaliśmy się w urokliwej podwarszawskiej miejscowości Mała Wieś, w której znajduje się wspaniały kompleks pałacowy. Oprócz części historycznej, zachwyciły nas też nowe obiekty, takie jak Szklarnia, w której zorganizowaliśmy wybory. 

Nasi klienci mogli przedpremierowo obejrzeć nowe kolekcje marek, które dobrze znają. Od lat jesteśmy wierni takim firmom jak Guess, Ana Hickmann czy Tom Ford. Oprócz tego, nieustannie się rozwijamy i zaproponowaliśmy też nowe, jeszcze nieodkryte kolekcje. Możemy tylko zdradzić, że wiosna zapowiada się imponująco! 

Targi optyczne 22-24.10.2021 Poznań

W jeden z październikowych weekendów spotkaliśmy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich po to, żeby uczestniczyć w kolejnej edycji Targów Optyka. Był to niezwykle inspirujący czas, który poświęciliśmy na pokazywanie nowości od naszych producentów, promowanie nowych marek i zapoznawanie się z nowinkami rynku optycznego. 

Prezentowaliśmy najnowsze marki z naszego portfolio, takie jak Yalea czy Bravewear, nie zapominając też o naszych długoletnich towarzyszach, np. Guess, Tous oraz Ana Hickmann. Swój debiut miała marka Philipp Plein, która wzbudzała emocje zarówno wśród naszych pracowników, jak i klientów.

Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku, a organizatorom gratulujemy tak dopracowanego wydarzenia! 

Hotel Aubrecht 31.07 - 4.08.2021

W dniach 31.07 - 4.08 odbyła się kolejna edycja United Vision Glasses Fashion Days. Tym razem spotkaliśmy się na urokliwych Kaszubach, w Hotelu Aubrecht, który jest położony tuż nad jeziorem. 

Po raz kolejny udało nam się spotkać w gronie naszych klientów oraz współpracowników. Mimo intensywnej pracy, nie brakowało nam energii. Wróciliśmy naładowani pozytywnymi emocjami, zainspirowani wspaniałymi rozmowami i gotowi na dalsze wyzwania. 

Klienci mogli obejrzeć nowe kolekcje marek luksusowych, takich jak Dior, Celine czy Fendi. Oprócz tego, nowościami zasypali nas producenci pozostałych marek, np. Guess, Tous czy Ana Hickmann. Każdego roku staramy się zaskoczyć czymś naszych gości, dlatego w naszych kufrach nie zabrakło też zupełnych nowości, nie tylko w naszym portfolio, ale też na światowym rynku optycznym.

Cukrownia Żnin 14-16.09.2020

Nasza jedenasta edycja Glasses Fashion Days odbyła się w dniach 13-16 września w przepięknej scenerii Cukrowni Żnin. Obok tego miejsca nie można przejść obojętnie! Postindustrialne wnętrza obiektu przenoszą w niepowtarzalny klimat dawnej fabryki cukru, a jednoczesne zastosowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych pozwoliło na tchnięcie nowego życia w ten zabytkowy obiekt.

Klienci po raz kolejny mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami marek o światowym zasięgu. Prezentowaliśmy marki, z którymi wiążę nas wieloletnia współpraca, jak Tom Ford, Guess, Tous, Fila, Carolina Herrera, Furla czy Harley-Davidson.

Były też prezentowane marki, z którymi rozpoczęliśmy współpracę stosunkowo niedawno – Celine, Ana Hickmann, Bulget, Kenzo, Victoria’s Secret. Staramy się ciągle rozwijać nasze portfolio, dlatego już wkrótce może powiększyć się o kolejne marki!

Cieszymy się, że udało nam się zorganizować kolejny event! Chcemy serdecznie podziękować za obecność zarówno naszym nowym klientom, jak i tym, którzy byli z nami podczas każdej z 11-stu edycji!

Event Chobienice 17-20.02.2020

Za nami już 10. edycja United Vision Glasses Fashion Days! W lutym 2020 roku mieliśmy okazję spotkać się z naszymi klientami w urokliwym Hotelu Ostoja Chobienice w Wielkopolsce (https://www.ostojachobienice.pl/), aby zaprezentować najnowsze kolekcje światowych marek. Hotel ten to prawdziwy azyl dla duszy i ciała. Urządzony ze smakiem w odrestaurowanych wnętrzach majątku należącego niegdyś do rodu Mielżyńskich, kusi doskonałą kuchnią, zaaranżowanymi w wysublimowany sposób pokojami, oraz bogatą ofertą SPA, przygotowaną z najwyższą starannością.

Mieliśmy okazję zaprezentować najnowsze trendy w kolekcjach takich marek jak: Tom Ford, Guess, Tous, Carolina Herrera, Furla, Harley-Davidson, Ana Hickmann, Celine, Kenzo, Moncler oraz Victoria’s Secret. Najwięcej pozytywnych emocji wywoła zwariowana marka Kenzo, która została uwieczniona na wielu zdjęciach :) Wieczorem gościliśmy magika, który zamienił 50 złotych w stówę i sprawił, że pozornie rzeczy niemożliwe na naszych oczach stały się możliwe!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za dotychczasową współpracę i do zobaczenia w kolejnych edycjach!

Strona www.unitedvision.pl zawiera informacje wyłącznie dla profesjonalistów tj. właścicieli i pracowników salonów optycznych oraz innych firm związanych z branżą optyczną.

Oświadczam, iż jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów i jestem zainteresowana/y ofertą w ramach prowadzonej działalności związanej z obrotem wyrobów medycznych (opraw okularowych).